MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e martë 26 mars 2019…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e martë 26 mars 2019 dhe ditën e neserme- e merkurë 27 mars 2019, do të paraqitet si në grafikën që mud të ndiqni më poshtë:

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

HOROSKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme, a do të keni fat…?!

DASHI...

DOKUMENTI/ Djali i ish- presidentit heq dorë nga nënshtetësia shqiptare, presidenti Meta miraton dekretin…

Ersilio...

“S’mund të pranohet vetëm për partizanët…”, Godole: Pllaka përkujtimore për shtëpitë e ish-të përndjekurve…

Drejtoresha...

Close