ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e enjte 13 qershor 2019…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e enjte 13 qershor 2019 dhe ditën e neserme- e premte 14 qershor 2019, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.