MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme dhe të neserme…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e martë 12 mars 2019 dhe ditën e neserme- e merkukë 13 mars 2019, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:

Loading...