MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme dhe të neserme…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e martë 12 mars 2019 dhe ditën e neserme- e merkukë 13 mars 2019, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

HOROSKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për shenjën tuaj, a do të jetë një ditë me fat sot…?!

DASHI...

VIDEO/ Salianji publikon pamjet: Superskandal, ja si Policia përgjon Lulzim Bashën…

Ish-deputeti...

VIDEO/ Publikohet klipi i këngës së Jonida Maliqit që prezanton Shqipërinë në Festivalin Europian të Këngës…

Ditën...

Close