MOTI/ Çfarë parashikojnë sinoptikanët për sot dhe për nesër në vendin tonë…?!

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme, e marte 16 tetor 2018 dhe ditën e neserme 17 tetor, do të paraqitet si në grafikën më poshtë:

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

STATISTIKA/ Në Shkodër “nuk martohen” më, ndërsa kryeson Lezha shkodranët janë nën mesataren e vendit…

SHTYPI I DITËS/ Faqet e para të gazetave të përditshme shqiptare, e martë 16tetor 2018…

MINUTA E FUNDIT/ Shuhet zjarri në Zues të Shkodrës, vendimtare ndërhyrja e ushtarëve e zjarrëfikësve mengjesin e sotëm

Close