SHTYPI I DITËS/ Faqet e para të gazetave të përditshme shqiptare, e martë 16tetor 2018…

Faqet e para të gazetave të përditshme shqiptare, në versionin e tyre print, ofrojnë këto tituj kryesorë për lexuesit e tyre:

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

MINUTA E FUNDIT/ Shuhet zjarri në Zues të Shkodrës, vendimtare ndërhyrja e ushtarëve e zjarrëfikësve mengjesin e sotëm

HOROSKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për sot, a do të jetë një ditë me fat për shenjën tuaj…?

Sulmohet komisariati i policisë, agresorët hodhën “molotov” dhe ishin të maskuar

Close