MINUTA E FUNDIT/ U shpall i zhdukur me 25 janar. gjendet i pajetë në kanal 63- vjeçari…

Ishte zhdukur pa gjurmë me 25 janar dhe është gjendur i pajetë në një kanal. Është ky fati i trishtë i 63- vjeçarit Ded Shkreta, zhdukja e të cilit u denoncua nga i biri. Mësohet se ai është gjetur i pajetë në fshatin Adriatik pranë Mamurrasit.

Familjarët e tij e shpallën në kërkim në emisionin “Pa gjurmë” në Report TV pak ditë më parë, duke kërkuar ndihmën e qytetarëve. Mësohet se familja e Shkretës ishte në hasmësi me një familje tjetër, çka shton dyshimet se krimi mund të jetë për gjakmarrje.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

Nga kush rrezikohet Berisha, Sali Lushaj jep alarmin: Po ti preket një fije floku, nuk do gjeni vrimë ku të futeni…

Kastrioti “ringjallet” dhe rrëzon Skenderbeun nga “kali” duke e zhytur në krizë…

Ndihmonin emigrantë nga vendet e treta të kalonin në BE, vihen në pranga 45 persona- 15 shpallen në kërkim…

Close