MINUTA E FUNDIT – Ngjarje e rëndë në familje, xhaxhai i merr jetën nipit të tij 41 vjeçar… (emrat)

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur para pak minutave. Mësohet se një 41 vjeçar ka humbur jetën nga dora e xhaxhait të tij. Gjithçka ka ndodhur në fshatin Halil në Fushë- Krujë. Personi që ka humbur jetën me ar më zjarri nga dora e xhaxhait të tij, është Julian Halili, 41 vjeç ndërsa xhaxhai Shkelqim Halili, 50 vjec.


Fushë Krujë/Informacion paraprak

Më datë 14.03.2020, rreth orës 18:30, në Fushë Krujë, në rrethana ende të paqarta është vr arë me ar më zjarri shtetasi J.H., 41 vjeç,nga xhaxhai i tij shtetasi Sh.H., rreth 50 vjeç.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie , si dhe grupi hetimor. Shërbimet e Policisë kanë rrethuar zonën ku dyshohet se është fshehur autori dhe vijon puna për kapjen e tij

Njoftimi i Policisë

Mbështet Shkodraweb Media në misionin e vet! FALEMINDERIT!

Shërbimet e Policisë pas veprimeve të shpejta e profesionale, bënë të mundur kapjen dhe prangosjen e autorit të  vra sjes së 41 vjeçarit. Vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes


REKLAMAT NË KËTË FAQE, JANË I VETMI BURIM PËR TË GARANTUAR PAVARËSINË, PAANËSINË DHE PROFESIONALIZMIN E KËSAJ MEDIA. NËSE KENI MIRËSINË NË KËTO REKLAMA, JU NA JEPNI NJË MBËSHTETJE TË ÇMUAR! FALEMINDERIT!

Fibank Albania