Gjendet e pajetë në lum 75 vjeçarja, policia jep informacionin e parë dhe jep detaje për gruan…

Trupi i një gruaje rreth 75 vjeçare është gjetur sot në lumin e Tiranës. Forca të shumta policie e kanë nxjerrë nga lumi trupin e të moshuarës, me inicialet A.B. Burimet bëjnë me dije se gruaja ka pasur probleme mendore, por rrethanat e vdekjes së saj mbeten ende të paqarta.


Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 14.03.2020, rreth orës 10:45, në Lumë, poshtë Urës së Babrroit është gjetur e mb ytur shtetesja A.B., rreth moshës 75 vjeçe. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Nga këqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhu ne, ku paraprakisht dyshohet se vuante nga probleme të shendetit mendor.


REKLAMAT NË KËTË FAQE, JANË I VETMI BURIM PËR TË GARANTUAR PAVARËSINË, PAANËSINË DHE PROFESIONALIZMIN E KËSAJ MEDIA. NËSE KENI MIRËSINË NË KËTO REKLAMA, JU NA JEPNI NJË MBËSHTETJE TË ÇMUAR! FALEMINDERIT!

Fibank Albania