MINUTA E FUNDIT/ Makina e drejtuar nga një 23 vjeçar përplas gruan, humb jetën 44 vjeçarja…

Një aksident fatal, me pasojë humbjen e jetës së një 44-vjeçareje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kurbin. Sipas policisë, aksidenti ndodhi në aksin e vjetër rrugor Milot – Laç , në vendin e quajtur ” Ish – Uzina e Superfosfatit, ku një mjet me drejtues një 23-vjeçar, ka përplasur për v.dekje 44-vjeçaren me inicialet Z.D. Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon veprimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.


Njoftimi i plotë i policisë:

Kurbin / Informacion paraprak

Rreth orës 18:40, në aksin e vjetër rrugor Milot – Laç , në vendin e quajtur ” Ish – Uzina e Superfosfatit”, ka ndodhur një aksident automobilistik ku shtetasi A.G. vjeç 23, banues në Milot, duke drejtuar mjetin e tij ka aksidentuar shtetasen këmbësore Z.D. vjeçe 44, banuese në Laç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor në vendngjarje vazhdon veprimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Për të afishuar reklamën apo njoftimin tuaj në ShkodraWeb Media mund të kontaktoni duke klikuar ShkodraWeb Media dhe menjëherë do të kontaktoheni nga stafi. ShkodraWeb Media ju mirëpret!