NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Ishte zhdukur prej tre javësh, gjendet i pajetë në liqen 55- vjeçari (emri)

(foto ilustrim) Një ngjarje e rëndë ësht verifikuar sot në Elbasan. Një shtetas, i cili ishte zhdukur prej rreth tre javëesh, është gjetur por duke sjellë një lajm të keq për të afërmit. Është gjendur i pajetë në liqen, 55 vjecari qe ishte i zhdukur prej 20 ditesh nga banesa. Trupi i pajete i shtetasit Ibrahim Lala eshte gjetur në liqenin e Fushë- Stud, në njësi administrative Stebleve.

Mesohet se trupi eshte hasur nga turistet e shumte qe vizitojne liqenin, te cilet pasi e pane kane lajmeruar edhe policine. Sipas policise, ai eshte 55 vjecari Ibrahim Lala.


Informacion paraprak

Në liqenin e fshatit Fush- Stud, Librazhd është gjetur një shtetas i mbytur.

Nga veprimet e para rezultoi se trupi i përket shtetasit I.L., 55 vjeç, larguar nga banesa para 20 ditësh.

Nga këqyrja paraprake e kufomës nuk konstatohet shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
ShkodraWeb Media
ShkodraWeb Media