ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Gjendet trupi i pajetë i 25 vjeçares, ishte pjesë e grupit të turistëve që u bllokuan në kanion…

Disa turistë shqiptarë janë bllokuar në Kanionin e Holtës. Shkak për bllokimin mësohet se janë bërë prurjet e shumta të ujërave nga shiu. Forcat e policisë dhe zjarrfikësit ndodhen në vendngjarje. Bëhet me dije se me tre prej turistëve ka humbur kontakti. Sipas News 24, nga kerkimet eshte gjendur trupi i pajete i nje vajze 25 vjeçare. Ajo është Tila Sallaku 24-vjeçe nga Lushnja. Ndërkohë që vëllai i saj dhe miku i familjes 50-vjeç janë shpëtuar.Nderkohe pritet nje reagim zyrtar nga ana e policise per me shume detaje mbi ngjarjen e rende.

Loading...

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.