NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

MINUTA E FUNDIT/ Furgoni i mallrave del nga rruga dhe përplaset me bordurën, humb jetën pasagjerja…

Një person ka humbur jetën pas një aksidenti të ndodhur në autostradën Tiranë-Vorë. Mësohet se mjeti me të cilin ajo udhëtonte si pasagjere ka dalë nga rruga duke u përplasur me bordurën. Raportohet se edhe drejtuesi i mjetit, tip furgon mallrash ka mbetur i dëmtuar dhe tashmë është në gjendje të rëndë.


Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! ABONOHU tani!