MINUTA E FUNDIT – Gjendet i pajetë në kanal një shtetas 62 vjeç, dyshimet e para të policisë…(emri)

Një person është gjetur pa shenja jete mbrëmjen e sotme, në një kanal në anë të rrugës, në Tale të Lezhës.

Ai është dërguar në morgun e spitalit të Lezhës, ndërsa policia ka nisur hetimet.


Vasil Cekaj 62-vjeç, dyshohet se ka rene ne kanal aksidentalisht dhe gjetur vdekjen.

Nuk dihen rrethanat e ngjarjes.

Pamje nga vendngjarja ku u gjet i pajetë 62- vjeçari