EMRI – Deti shqiptar merr një tjetër jetë, mbytet në Velipojë 59 vjeçar, informacioni i policisë së Shkodrës

Nje tjeter person eshte mbytur sot ne bregdetin shqiptar. Ngjarja ne fjale eshte regjistruar rreth orës 11:15, në plazhin e Velipojës. Burime zyrtare nga policia bene me dije se behet fjale per shtetasin me inicialet Hasan Hysenaj rreth 59 vjeç, dyshohet se është mbytur në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Velipojë /Informacion paraprak

Rreth orës 11:15, në plazhin e Velipojës, shtetasi H. H. rreth 59 vjeç, dyshohet se është mbytur në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.