MINUTA E FUNDIT/ Aksident fatal para pak minutave, ndërron jetë rrugës për në spital një person- dy të tjerë…

Një aksident fatal ka ndodhur në Elbasan, si pasojë e të cilët një person ka ndërruar jetë ende pa mbërritur në spital, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të dëmtuar. Sipas informacioneve paraprake, viktima eshte rreth 50-vjeç, ndersa ende nuk dihen emrat.


Policia është në vendngjarje për të zbardhur dinamikën e aksidentit të rëndë.

Për t’u bërë pjesë e grupit ShkodraWeb Media mjafton të klikoni: Join Group" dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi ShkodraWeb Media ju mirëpret!