Me pushime te gjyshi, 3-vjecarin e ze karroca dhe humb jeten

Një fëmijë 3 vjeç ka gjetur vdekjen pasditen e sotme në fshatin Cerven të Fierit. Mësohet se djaloshi 3 vjeçar kishte shkuar te gjyshërit tij, e ndërsa ka qenë duke luajtur e ka zënë poshtë një karrocë. Ai është dërguar menjëherë në spitalin e Fierit, por për fat të keq nuk ka mundur të mbijetojë, duke humbur jetën gjatë rrugës, ndërsa nuk bëhen ende të ditur detaje të tjera rreth ngjarjes./shqiptarja/