Makina del nga rruga, humb jetën menjëherë në vendngjarje 34 vjeçari…

Nje i ri ka humbur jeten ne vend, pasi humbi drejtimin e makines dhe perfundoi jashte rruge. Aksidenti i rende ndodhi ne rrugën rurale të fshtatit Dritaj ne Prrenjas.

Ne informacionin e para paraprak per ngjarjen policia ben me dije se ka humbur jetën shtetasi me inicialet I.D., 34 vjeç, banues në Korçë.

“Ai duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga”, ben me dije policia, duke shtuar se ai ka humbur jeten ne vendngjarje.

Librazhd/Informacion paraprak

Në rrugën rurale të fshtatit Dritaj, Prrenjas, shtetasi I.D., 34 vjeç, banues në Korçë, duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen”, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Drejtuesi i mjetit ka humbur jetën në vendngjarje. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e shkakut të aksidentit.