“LSI- në nuk e zë virusi”, Policia e Shtetit gjobit kryetaren e LSI- së Kryemadhi për mosmbajtje maske…

Policia e Shtetit ka gjobitur kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi për mosmbajtjen e maskës. Kryemadhi është shprehur publikisht për bindjen e saj se që të mbrohesh nga koronavirusi, duhet të mbash higjienë personale.


Kryemadhi dhe Kërpaçi janë gjobitur në rrugën “Llazi Miho”, pasi janë kapur duke lëvizur pa maskën mbrojtëse dhe janë gjobitur me nga 30 mijë lekë të vjetra secila.

Ndërsa një ditë më parë, kryetarja e LSI, në një konferencë për mediat u shpreh se LSI-në nuk e zë virusi.

ShkodraWeb Channel