ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

Lëvizje e papritur në Superligë, rikthehet në pankinë shkodrani Armando Cungu…

Lëvizje të befasishme te Laçi, ikën trajneri Sulejman Starova dhe rikthehet në pankinë Armando Cungu. Zbulohet se drejtuesit kurbinas kanë vendosur sot të ndërpresin marrëveshjen me Starovën, ndërkohë që menjëherë kanë nxitur për të vënë në krye shkodranin. Mesa duket ka qenë një skenar i cili prej kohësh përflitej dhe më në fund është konkretizuar.

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.