Kengetarja shqiptare: Fitoj shume,po nuk di ku ti coj parate…

Shpesh këngëtaret ankohen se nuk fitojnë mjaftueshëm dhe kanë shpenzime për videoklipe dhe shpenzime për promovim.
Por ka edhe nga ata të fitojnë shuma të mëdha në koncerte dhe evenimente të ndryshme.
Një nga këto të fundit mesa duket është edhe këngëtarja e njohur Eranda Libohova. E ftuar në emisionin ‘Thumb’ Eranda ka treguar se fiton mirë, por nuk diku ti çojë paratë.
“Eh e vërtetë, ashtu është. S’dimë ku t’i çojmë”, – shprehet Eranda duke qeshur.
“Po sigurisht, me udhëtime, shopping”- përfundon ajo.
/balkanweb.com/