Ish- deputeti “kaubojs” në zi, Covid- 19 i merr Eduart Ndocajt njeriun e dashur…

Ka ndërruar jetë si pasojë e Covid-19 babai i ish-deputetit Eduart Ndocaj. 73-vjeçari Mark Ndocaj është ndarë nga jeta në spitalin Covid-1 në Tiranë, ku ishte shtruar prej ditësh pasi gjendja e tij shëndetësore ishte rënduar.

Lajmi për vdekjen e tij bëhet me dije në rrjetet sociale nga ish-deputeti Eduart Ndocaj.


NJOFTIMI

Miq, dashamirës dhe të afërm! Me dhembje dhe pikëllim të madh njoftoj për ndarjen nga jeta të babait tim Mark Gjin Ndocaj!

Pritjet dhe organizimi i ceremonisë mortore fillojnë që nesër pas orës 12:00 dhe bëhen pranë shtëpisë në Manati, Lezhë. Kërkojmë mirëkuptimin tuaj për respektimin e masave të Covid-19!

Varrimi bëhet ditën e enjtë, datë 22 prill 2021.Ora:12:00.


© ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Channel