Ish-banorja e Big Brother, Armela rrefen si pelqen te beje seks

Armela, një ndër banoret e cila poston vazhdimisht në rrjete sociale çdo gjë që bën në jetën e përditshme si dhe rrëfen shpesh se çfarë i përlqen edhe kur vjen puna tek gjërat intime. Duket se Armela nuk njef më kufinj kur bëhet fjalë për të qenë në qendër të vëmendjes. Ajo ka postuar në Instastory një status ku shkruan se kërkon që gjatë seksit partneri t’i gjuajë me shpulla në të pasme.
Është për të qeshur se si kur rritesh ti fillon të kënaqesh me gjërat që i urreje kur ishe fëmijë si shpulla në të pasme apo gjumin”, shkruhet në postimin e Armelës.
Ndonëse ish-banorja aktualisht është single, meshkujt duhet ta kenë parasysh këtë nëse i qëllon fati të lidhen me bukuroshen./joq/