HOROSKOPI – Çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme, a do të jetë me fat për ju kjo e martë…?!


Dashi

Dita do të jetë mjaft pozitive, në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës. Nëse duhet të nisni një punë, ndoshta është rasti për të kërkuar më shumë informacione.

Demi

Venusi do të jetë në anën tuaj, ku ata që janë vetëm mund të kenë takime interesante dhe të besojnë sërish në dashuri. Kjo është një periudhë mjaft e favorshme për punën, ku takimet premtojnë sukses.

Mbështet ShkodraWeb Media

Binjakët

E marta do të jetë nën ritmin e duhur sa i takon dashurisë, ku mund të ketë keqkuptime. Në punë, do të gjeni entuziazmin dhe do t’ia nisni më së miri.

Gaforrja

Kjo e martë do të jetë e mbushur me nervozizëm, edhe sa i takon ndjenjave. Mundohuni që ti shtyni për më vonë debatet dhe sqarimet. Në punë duhet të bëni kujdes, pasi nuk është momenti i duhur për të hedhur hapa të gabuar.

Luani

Jeni disi të acaruar për shkak të ndikimit të kundërt të Diellit. Mundohuni që të mos e shkakrkoni nervozizmin në raportin në çift ose në familje. Në punë mund të rinisni një projekt të frytshëm.

Virgjëresha

Dita di të jetë e mbushur me tensione në dashuri dhe mund të ketë debate në çift. Në punë mund të ketë të papritura, por ju duhet ti çoni përpara idetë tuaja.

Peshorja

Dita do të jetë nën ritmin e duhur dhe gjatë saj mund të ketë probleme në dashuri. Në punë duhet të mundoheni që të merrni maksimumin, veç kujdes ndaj një marrëveshje.

 Akrepi

Kjo e martë do të jetë nën ritmin e duhur, sidomos sa i takon emocioneve dhe ndjenjave. Do të ndiheni më të qetë. Në punë me mirë të veproni menjëherë dhe të mos prisni.

Shigjetari

E marta do të jetë tejet pozitive në sajë të ndikimit të Hënës. Mund të merrni ndonjë lajm të mirë sa i takon ndjenjave. Ndërkohë në punë, mund të ketë propozime interesante.

Bricjapi

Ju pret një ditë interesante, ku do të jeni mjaft të vendosur dhe do i shihni gjërat më qartë. Bëni kujdes në punë, pasi mund të ketë komplikime, megjithëse ju do arrini që t’ia dilni më së miri.

Ujori

Do të ndiheni disi të nervozuar gjatë kësaj dite, ndaj mundohuni që të mos i thoni gjërat qëllimisht. Kjo gjë vlen edhe në punë, ku duhet të mundoheni që të mos merrni vendime të nxituara.

Peshqit

Do të ndiheni disi të lodhur dhe të ngarkuar me stres, por mundohuni që të rezistoni, pasi duke nisur nga mesjava, situata do të përmirësohet. Në punë, janë mjaft të favorizuar ata që janë të përfshirë në biznes.


[AL] Nëse klikoni në reklamat në këtë faqe, na ndihmoni në misionin tonë! FALEMINDERIT!

[EN] If you click on the ads on this page, help us with our mission! THANK YOU!


Mbështet ShkodraWeb Media

Fibank Albania