HOROSKOPI – Çfarë ju kanë rezervuar yjet, mësoni parashikimin e fatit për ditën e premte, 15 prill 2022…

Dashi: Do të ketë takime të reja për beqarët. Ndërsa në punë ka përmirësime, pavarësisht vështirësive që keni hasur të gjithë këto kohë

Demi: Prisni dhe kini durim, vetëm kështu do të shmangni debatet në cift. Në punë ndiheni shumë të lodhur për shkak të përgjegjësive që keni.


Binjakët: Ditën e sotme do të jeni shumë energjik, do të shijoni aventurat, por kërkoni diçka serioze. Në punë ka vështirësi në bashkëpunime, por gjërat po shkojnë mirë.

Gaforrja: Do të përjetoni ndryshime si në miqësi, ashtu edhe në dashuri. Nëse po punoni në një kompani, keni dëshirë që të lini gjithçka keni bërë deri tani për të nisur nga e para.

Luani: Ka një dëshirë të madhe për të dashuruar, kjo është një kohë e mirë për ata që e duan vërtet njëri-tjetrin dhe gjithashtu për ata që kërkojnë dashuri.

Virgjeresha: Jeni të tensionuar nga brenda, por mos shpërtheni. Do të keni tension edhe në punë nëse nuk keni marrëdhënie të mira me shefin, ndaj matni fjalët tuaja.

Peshorja: Hëna është në shenjën tuaj dhe ju ndihmon të kapërceni keqkuptimet me partnerin. Nëse jeni i vetëpunësuar ose keni bërë një kërkesë për rritje page, prisni rezultat.

Akrepi: Mendohuni mirë përpara se të flisni. Jeni pak të rraskapitur dhe të lodhur. Merrni kohë për dashurinë. Nëse jeni të lodhur nga puna, bëni diçka tjetër.

Shigjetari: Është koha për të përmbledhur atë që ka ndodhur në dashuri: jeni më i qetë, situata ka ndryshuar shumë. Në punë mund të ketë ndryshime dhe mund të përfitoni nga të tjerët.

Bricjapi: Sot do të vini në dyshim lidhjen tuaj. Kujdes nga fjalët që përdorni. Nëse keni një provim, është më mirë ta shtyni për disa ditë.

Ujori: Dëshironi të rifilloni një lidhje të re, por kujdes nga gabimet që keni bërë. Mundësitë për promovime dhe propozime të mira janë në rrugë e sipër!

Peshqit: Në dashuri ndiheni të përmbushur, ju duket sikur keni zgjidhur disa probleme. Intuita juaj e punës është e jashtëzakonshme!