HOROSKOPI – Çfarë ju kanë rezervuar yjet, mësoni parashikimin e fatit për ditën e ejte 3 shkurt 2022…

Dashi: Në dashuri, Hëna sot është e kundërt me shenjën tuaj, mjaft me polemika! Në punë pranvera do jetë e rëndësishme, mos u dorëzoni!

Demi: Afërdita është në anën tuaj, përpiquni të lini veten tuaj të lirë. Në punë, nuk mund të bëni shumë gjëra në të njëjtën kohë – jini të durueshëm!


Binjakët: Afërdita është neutrale, dashuritë e sapolindura nuk janë të qëndrueshme. Në punë, së shpejti do të ketë një risi që do tju vërë në lëvizje.

Gaforrja: Takimet e reja janë të duhurat në këto momente, por përpiquni të flisni tani (jo të shtunën apo të dielën) nëse ka diçka që nuk shkon me dashurinë. Në punë, ju do të ndryshoni peizazhin, përpiquni të vazhdoni dhe të shkoni më tej!

Luani: Hëna nuk është e kundërt dhe ju dëshironi të kapërceni problemet në dashuri. Në punë momenti i tensionit është lënë mbrapa, por ka probleme me paratë!

Virgjëresha: Në dashuri, marrëdhëniet e reja janë interesante: lëreni veten të lirë, tani zemra juaj është gati të fluturojë. Në punë, sot nuk ka shumë energji!

Peshorja: Në dashuri duhet të kërkojmë zgjidhje, jo të nxitojmë. Në punë duhet të filloni nga e para: mundësi të mira nga marsi!

Akrepi: Dashuritë që kanë lindur tani janë të rëndësishme. Në punë, Jupiteri është në anën tuaj: tani mund të bëni diçka më shumë, veçanërisht nëse keni biznesin tuaj!

Shigjetari: Hëna është kundër jush sot, dhe në aspektin e dashurisë nuk është dita më e mirë. Në punë disa çështje që lidhen me paratë duhen zgjidhur me kujdes!

Bricjapi: Hëna është në anën tuaj, dita është interesante dhe ju jeni shumë krijues. Në punë, periudha nuk është e keqe. Në të vërtetë, tani projektet mund të bëhen të rëndësishme!

Ujori: Në dashuri, yjet ju ndihmojnë, por ndoshta ka ende diçka që nuk shkon, punë e papërfunduar për çiftet prej kohësh. Në punë, po vijnë diskutime – përpiquni t’i trajtoni problemet dhe bëjeni shpejt!

Peshqit: Ngarkesa e bukur emocionale, dita premton në dashuri. Në punë, mos i lini pas dore miqësitë: ato janë thelbësore për gjithçka!