FOTO/ Makina del nga rruga për shkak të shpejtësisë së lartë, 28- vjeçari në gjende të rëndë në spital…

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Përrenjas- Qafë Thanë, ku një automjet tip Volvo, ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

Për pasojë, ka mbetur i dëmtuar rëndë drejtuesi i mjetit, shtetasi Armand Misku, 28 vjeç. Policia sqaron se i riu ka humbur kontrollin e makinës, ndërsa dyshohet për shkak të shpejtësisë së lartë.

Drejtuesi i mjetit u transportua në Spitalin e Librazhdit, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

VDEO/ “Për demokraci janë këputur koka mbretërish…”, deklarata e fortë e Bashës në takimin me shqiptarët në Londër…

Kryetari...

VIDEO/ Pas 21 viteve thuhet rekordi i 200 metra në atletikë, e mbante Oltion Luli- e thyen një tjetër kampion shkodran…

Ka...

“Shqipëria e dënuar të paguajë 140 mln euro biznesmenit Becchetti”-, 10 pyetje të forta nga Vasili për Ramën…

Ish-deputeti...

Close