MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e shtune 18 maj 2019…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e shtune 18 maj 2019 dhe ditën e neserme- e diel 19 maj 2019, do të paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:

Loading...

Postimet e fundit nga ShkodraWeb

HOROSKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për këtë fundjavë, a do t’ju ndjekë fati…?!

DASHI...

FOTO/ Makina del nga rruga për shkak të shpejtësisë së lartë, 28- vjeçari në gjende të rëndë në spital…

Një...

VDEO/ “Për demokraci janë këputur koka mbretërish…”, deklarata e fortë e Bashës në takimin me shqiptarët në Londër…

Kryetari...

Close