Foto/ Ermal Mamaqi i thote lamtumire dhembeve te vet

Ermal Mamaqi nuk nguron te beje humor edhe me dhembet e tij. Aktori i humorit dhe prezantuesi i njohur, ka postuar nje foto te tijen tek dentisti ku shfaq dhembet e prishur.

Ndërkohë e ka shoqëruar edhe me një “provokim” për fansat: “Më puth. ????????????”.