Foto/ Dy “Audi” përplasen kokë më kokë, një makinë përfundon jashtë rruge

Një aksident mes dy automjetesh ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Rinas-Fushë Krujë. Dy automjetet e llojit Audi, njëra “A3” dhe tjetra “A6” janë përplasur kokë më kokë, duke bërë që njëra prej tyre të përfundojë jashtë rruge.
Nga aksidenti nuk ka mbetur asnjë i lënduar. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje për zbardhjen e situatës. Nga pamjet e siguruara nga BalkanWeb duken dy shoferët që sqarojnë policin rrugor./balkanweb/