Foto/ Deputetja, nuse Shkodre, plazh deri ne fotonin e fundit

Deputetja e PS-se, e njohur edhe si “nuse Shkodre”, Ledi Shamku ka publikuar nje foto me bikini ne plazh. E njohur si nje pedagoge e shquar e gjuhesise, Shamku duket se po shijon pushimet dhe kjo duket edhe nga statusi qe ka vendosur ne Facebook, shoqeruar edhe me nje foto. “Plazh deri në fotonin e fundit natyral ?”, shkruan deputetja Shamku, bashkeshorte e Artan Shkrelit. Sipas gjasave, te pakten per 4 vite, keto do te jene pushimet e fundit si deputete e Shamkut, meqenese ne zgjedhjet e 25 qershorit nuk ishte ne listat e kandidateve. Gjithsesi, do te kete me cfare te merret sepse gjuhesia eshte nje hapesire pa fund! /ShkodraWeb/