Foto/ Asnjehere nuk do ta shihni me Luanen si ne kete foto…

Luana Vjollca nuk mund të ishte më sexy se kaq. Luana nuk ishte parë kurrë më parë kaq sexy dhe provokuese. “Sikur të jetoja këtu”- ka shkruar ajo krah fotos së postuar nën ujë ku duken qartë të pasmet e saj bombastike,  Duket se bukuroshja shqiptare po shijon në maksimum këto ditë pushimi.