Eva Murati: Pse nuk dua te njihem si “nusja e Jozefines”

Gazetarja sportive, Eva Murati që njihet edhe si e fejuara e djalit të ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, Genarit, duket se nuk i pëlqen aspak kur e etiketojnë si nusja e saj në media.
Nëpërmjet një statusi në profilin e saj në Facebook, Eva Murati ka thënë se do të krijojë karrierë me emrin e saj, pa u identifikuar si dikush tjetër.
Për ta bërë këtë edhe më të dukshme, ajo poston foton e aktores Megan Markle e cila identifikohet shpesh si ‘e dashura e Princ Harry-t’.
“Kur merr guximin te google-osh emrin tend dhe zbulon se duhet te besh nje falenderim zyrtar per portalet dhe gazetat qe pavarsisht gjithckaje nuk me lene te shijoj asnje sukses timin ne menyre qe te arrij me shume!!! Thanks ?”,- shkruan ajo.