EMRAT – Atentati me tre viktima në Fushë Krujë, zbulohen identitetet e të vrarëve…

Identifikohen dhe dy personat e tjerë që ngelën të vrarë në masakrën e Fushë Krujës.

Ata janë identifikuar si Brilant Martini dhe Besmir Hoxha, të cilët dyshohet janë dy viktimat e tjera të atentatit në Fushë-Krujë.


Kanë qenë familjarët e Vatës ata që kanë bërë me dije se ai ka qenë në makinë me Hoxhën dhe Martinin, ndërkohë që pritet edhe ADN-ja për ta konfirmuar.

Ndërkohë, personi tjetër që mbeti i vrarë është Diklen Vata, 30 vjeç, nga Fushë Mamurrasi, i cili ka qenë pasagjer por ka mundur të dalë nga automjeti, dhe ka humbur jetën sapo ka dalë prej tij.

Ai ka qenë i arrestuar më parë për kokainë në Tiranë.