“E kam të vështirë sot të të them lamtumirë…”, deputeti i PD- së dhe ish- kryebashkiaku Hila humbet njeriun e dashur

Deputeti i zgjedhur i PD në Qarkun e Shkodrës, ish- Kryetari i Bashkisë Vau Dejes Zef Hila, ka humbur njeriun e tij të dashur.  Është ndarë nga jeta babai i deputetit të zgjedhur Zef Hila.

Lajmin e ka dhene vete Zef Hila në rrjetet sociale ku shkruan se varrimi bëhet ditën e martë në orën 13:00. ShkodraWeb i shpreh ngushëllimet familjes Hila për këtë humbje.