Denoncon Berisha: Doganieni i kerkon alkool shoferit te autobusit per te mos e sorollatur

Shkruan ne Facebook ish- kryeministri Sali Berisha: Pasagjeri dixhital denoncon:
Doganierin që i kërkon alkool shoferit të autobusit me kërcënimin se mund t’i mbajeë deri nesër pasagjerët në doganë! Sb
“Në ora 23:27 kontroll i detajuar në doganën e Shqipërisë duke u kthyer për në MK, normal që procedurat doganore duhet të respektohen, por doganieri me fizionomi narkomani, me siguri ishte edhe i dehur, filloi që të gjithë udhëtarët t’i pyesë a keni kobure sikur me kontrolluar terroristë e jo turistë dhe në fund i thotë drejtuesit të autobusit a ke alkool me më dhënë se mundem deri nesër të ju mbaj këtu. Rilindja e Edi Ramës udhëheqësit të mafies dhe drogës ashtu siç i thotë Sali Berisha”. /ShkodraWeb/