Bes Kallaku ka nje kerkese te vecante per presidentin Meta…

Një ditë pas ceremonisë së dekorimit të Ilir Metës si President i Shqipërisë, urimet vazhdojnë ende.
Një urim për Presidentin e 10-të të vendit shoqëruar me një kërkesë speciale ka bërë dhe aktori i humorit Bes Kallaku.
‘ Urime diten e pare te punes Presidentit te 10-te te Republikes se Shqiperise. Uroj qe ne nje nga ditet ne vazhdim, ta presi ne zyre edhe Ardi Daullxhiun. Presim ftesen z.President.’-shkruan Besi.
Dihet tashmë që ai dhe i ‘Varfëri më i famshëm’ kanë qenë simpatizantë të LSI gjatë fushatës zgjedhore.
/gazetaexpress.com/