28- vjecarja denoncon vjehrren 78-vjecare sepse…e rrihte

Një 28 vjeçare nga Tirana ka denoncuar në polici vjehrrën e saj, shtetasen me iniciale M.B.
Por ajo që është me të vërtetë e habitshme është arsyeja se përse 28 vjeçarja ka çuar në polici një denoncim për një grua të moshuar 78 vjeçare. Në denoncim, e reja shprehet se vjehrra e saj e rrihte vazhdimisht, dhe kësisoj policia ka lëshuar dhe një urdhër mbrojtje për të renë.
Përveç dhunës fizike, e moshuara 78 vjeçare ushtronte dhe dhunë spikologjike dhe e ofendonte nusen e djalit të saj./Gazeta Express/