21- vjecari futet ne shtepine e plakes, i merr karten e kreditit dhe i boshatis llogarine

Drejtoria Vendore e Polcise Korce njofton: Më datë 26.07.2017, u referuan materialet në Prokurorin e Rrethit Gjyqësor Korçë, për shtetasin J.XH vjeç 21 , banues në Korçë, pasi dyshohet se ka bërë kallëzim shtetasi GJ.V, vjeç 54, banues në Korçë, se në lagjen 12, në banesën e motrës, I.V, vjeç 62, ka marrë një portofol, ku ishte karta e kreditit, me të cilën ka tërhequr nga bankomati. /ShkodraWeb/