VIDEO/ Elvana Gjata prezantohet me “Pa dashuri”, publikohet kënga e re e këngëtares…

Elvana Gjata ka publikuar këngën e re, të titulluar “Pa Dashuri”. Kënga është produkt i kompanisë “PINT”, teksa është kolonë zanore e filmit “2 Gisht Mjaltë”. Për muzikën dhe tekstin janë kujdesur Arsim Bunjaku e Lyrical Son.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

FOTO/ Pas lajmeve për parainfarkt, Rama qetëson ndjekësit: Ju që merakoseni, s’i keni hequr akoma kazanët nga ajfonat…

DEDIKIMI PREKËS/ Ja çfarë shkruan i fejuari, pasi i mori jetën…

“Për të ardhur keq, bëni një xhiro nëpër spitale…”, reagon Endri Fuga për “Rama pëson parainfarkt”…

Close