Perplasen dy automjete te kryqezimi i ish-Deges ne Shkoder

Mjeti tip Mercedez Benz me targe AA 206 MV ka perplasur mjetin tip Ford Focus me targe AA 741 HB, i cili ishte i parkuar .Shkaku mendohet te jete parakalimi i gabuar i mjetit tip Benx.Policia ndodhet ne vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet perkatese.Nuk ka persona te lenduar ,vetem deme materiale.Makina ne foto ka qene e parkuar dhe eshte goditur nga nje automjet tjeter.
/starplus-tv.com/