NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

MOTI/ Parashikimi i sinoptikanëve për ditën e sotme, e martë 8 janar 2019…

Sipas MeteoAlb, parashikimi i motit mbi vendin tonë për ditën e sotme- e martë 8 janar 2019 dhe ditën e neserme- e merkure 9 janar 2019, paraqitet si në grafikën që mund të ndiqni më poshtë:


Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! ABONOHU tani!