MINUTA E FUNDIT/ Vllaznia mund edhe Erzenin, arrin fitoren e gjashtë rradhazi- mjafton goli i Hajdarit

Vllaznia ka mbyllur me fitore edhe sfidën me Erzenin në Shkodër. Kuqeblutë kanë regjistruar ndeshjen e gjashtë rradhazi të përfunduar me tre pikë të fituara. Ndërsa pjesa e parë e ndeshjes së luajtur në “Reshit Rusi” ka përfunduar 0 – 0, në minutln e 63- të ka mjaftuar vetëm një gol, ai i shënuar nga Arsen Hajdari për ti dhënë fitoren e rradhës shkodranëve. Me këtë fitore Vllaznia ka 18 pikë në grupin A, ose 5 më shumë se Dinamo e vendit të dytë. Ndeshjen e ardhshme kuqeblutë do ta luajnë në Lezhë me Shënkollin vendas.

Loading...

Më shumë artikuj nga ShkodraWeb:

Akuzat e ministres Gjonaj, reagon Gjin Gjoni: Leja prindërore nuk e përjashton dhe nuk e shtyn vetting-un…

U gjet në hotel me një vajzë tjetër, historia e trazuar e dashurisë së Stresit me Keisin dhe si do jetë fati i lidhjes…

Testi i arbitrave, një turp i madh për futbollin shqiptar…

Close