NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

VIDEO/ Aksident në aksin Lezhë- Shkodër, raportohet një viktimë nga përplasja e makinës me një motor…

Nje aksident i rende ka ndodhur ne aksin rrugor Lezhe-Shkoder. Raporton se ngjarja ka ndodhur ne afersi te Balldrenit, ku nje automjet ka perplasur nje motor.

Raportohet per nje person që ka humbur jetën por ende nuk dihet identiteti dhe rrethanat e aksidentit.


Copyright © ShkodraWeb Media ׀׀ Të gjitha materialet tona mund të përdoren lirisht nga mediat e tjera por duke përmendur burimin se nga është marrë informacioni.
Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! Për të marrë njoftime për video të reja, ABONOHU tani!