Lajmi i fundit/ Atentat me granate ndaj nje personi

Një atentat me granatë është regjistruar mbrëmjen  e djeshme në Durrës ndaj 35-vjecarit me inicialet B.B.
Policia bën me dije se rreth orës 20 e 30 të datës 22 korrik persona të identifikuar kanë hedhur brenda avllisë së banesës së 35-vjecarit një granatë ofensive, e cila fatmirësisht nuk ka plasur.
Blutë e Durrësit bëjnë me dije se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.