ShkodraWeb Media

E Vërteta të bën të lirë!

LAJM I MIRË/ Binjakët e sapolindur, fitojnë pas 37 ditëve bejetën për jetën…

Pas 37 ditësh të vështira në reanimacion, dy vogëlushët Amir dhe Amar, i’a kanë dalë të fitojnë betejën për jetën. Me këtë foto dhe shënim për kujdesin e bluzave të bardha të maternitetit “Mbretëresha Geraldinë”, edhe ministrja Manastirliu shkruan Rama, “që i ka ndjekur nga afër çdo ditë, po i përcjell sot binjakët në shtëpi, bashkë me mamin dhe babin edhe me çekun e tyre të dyfishtë 1.6 milionë”.

POSTIMI I PLOTE

Pas 37 ditësh të vështira në reanimacion mes frymëmarrjes e ndalimit të frymës, dy ëngjëllushët e vegjël, 😇Amir & Amar😇, i’a kanë dalë të fitojnë betejën për jetën falë një ndërhyrjeje tejet delikate të mjekëve tanë dhe përkushtimit të gjithë bluzave të bardha 👩🏻‍⚕️👨‍⚕️ të maternitetit “Mbretëresha Geraldinë”🏥🙏

Ogerta që i ka ndjekur nga afër çdo ditë, po i përcjell sot binjakët në shtëpi, bashkë me mamin dhe babin🤗 (edhe me çekun e tyre të dyfishtë 1.6 milionë, sepse janë jo vetëm dy, po janë edhe të dytët😉)

Për tu bërë pjesë e grupit "ShkodraWeb Media" mjafton të klikoni JOIN GROUP dhe kerkesa juaj do të shqyrtohet menjëherë. KOMUNITETI SHKODRAWEB MEDIA ONLINE: https://www.facebook.com/groups/shkodrawebportal/

Loading...
Copyright ShkodraWeb Media © 2019 All rights reserved. | Politika e Privatësisë nga ShkodraWeb Media.