NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

HOROSKOPI/ Çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme, e enjte 20 qershor 2019…

DASHI


Aktualisht nuk ka nevojë që t’i nxitoni gjërat. Ju mund të gjeni se jeni në një vend shumë më të mirë, ku gjithçka të jetë në rregull ditët e ardhshme. Financat janë të mira.

DEMI

Asnjë problem është i tepërt për ju për momentin. Energjia juaj mendore është ajo e duhura për të zgjidhur gjërat në mënyrën më praktike. Kryeni shpenzimet që dëshironi.

BINJAKET

Sot ju pengoheni mbi diçka shumë të madhe për veten tuaj. Diçka e cila mund të këtë qenë e fshehur deri në këtë moment. Shikoni, nëse ju mund të fusni në lojë talentin në profesion.

GAFORRJA

Filloni diçka të re. Kjo mund të jetë pothuajse çdo gjë, dhe sigurohuni që kjo të përfshijë miqtë tuaj në planifikim. Iniciativa që ju keni është e duhura, prandaj veproni.

LUANI

Sot mund të dëshironi që të festoni gjithë ditën. Ju duhet ta minimizoni pak këtë, nëse do të doni të ndiheni mirë të nesërmen. Në aspektin financiar bëni disa investime.

VIRGJËRESHA

Ju duhet ta bindni atë shefin, ose shokun rreth asaj që është duke ndodhur në të vërtetë. Aftësia juaj për ti bindur ata është e fortë për momentin. Shkruani argumentet tuaja.

PESHORJA

Çështjet serioze janë mbi tavolinë për momentin. Sigurohuni që ju të jeni të drejtpërdrejt me shokët dhe familjen tuaj. Kështu ata do të dinë, se çfarë është duke ndodhur vërtet.

AKREPI

Rezultati mund të duket shumë i pa qartë për shumicën e personave përreth jush. Ju mund t’u shpjegoni atyre mënyrën sesi gjërat do të shkojnë. E gjitha është në duart tuaja.

SHIGJETARI

Sot do të merreni më shumë me aspektin financiar. Ju nuk do të keni energjinë e duhur të bëni shumë gjëra. Takoni shoqërinë tuaj, që gjithçka të realizohet siç dëshironi ju.

BRICJAPI

Energjia juaj është tamam ajo e duhura për të përcjell favoret dhe sjelljet e kënaqshme. Është mirë të kapni pikë mbi ata që janë eprorët tuaj. Sot shpenzoni për gjërat që doni.

UJORI

Ana juaj emocionale është më tepër e ndjeshme sesa zakonisht për momentin. Ju duhet të zmbrapseni, kur disa persona ju shtyjnë për detaje. Sot do jeni në sinkronizim me ta.

PESHQIT

Ju do të merrni komplimentin më të ëmbël, dhe pse mund të dojë ca kohë që të arrijë tek ju. Ai është një person i këndshëm për ju. Sot do të keni sukses, nëse veproni siç dëshironi.