NEWS I ShkodraWeb.com

ShkodraWeb Media – E Verteta të bën të lirë!

Gjykata e Apelit shtyn vendimin per killerin grek te Kasmit

Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka vendosur që të shtyjë vendimin në 22 shkurt për të arrestuarit si të dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit.


Elton Hoxhallari, Elton Halipaj, Malvin Dinellari dhe Efthymios Efthimiou kërkuan nga gjykata e Apelit lirimin nga burgu, por gjykata vendosi shtyrjen e vendimit, pasi kishte bërë gabim njoftimet.

Efthymios Efthimiou, i akuzuar si dyshuar për ekzekutimin e Kasmit kërkon nga gjykata lirimin nga burgu në këmbim të garancisë pasurore. Report Tv zbardh ankimimin e grekut që kërkon të vendosë garanci pasurore.

Për t’u abonuar në kanalin tone në YouTube ShkodraWeb TV mjafton të klikoni: SUBSCRIBE dhe do të informoheni me lajme me video por dhe argëtoheni pa fund me humor të zgjedhur! ABONOHU tani!