Debati mes motrave degjeneron ne perleshje me thika

Një debat mes motrave në Tiranë ka përfunduar në sherr me thika. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbasditen e djeshme në kryeqytet. Klementina A, 49 vjeçe, banuese në rrugën “Karaman Ylli”, Tiranë, në shtëpinë e saj, ka kërcënuar dhe më pas goditur me thikë në dorë motrën, V. A., 58 vjeçe. 58-vjeçarja V.A. bëri kërkesë në polici për lëshimin e urdhërit të mbrojtjes së menjëhershëm. Pas miratimit të urdhërit, Policia e Tiranës arrestoi Klementina A. dhe i sekuestroi thikën./ Gazeta Express/
Loading...