Zgjedhja e Joe Biden, presidenti Meta dhe kryeministri Rama urojnë “presidentin e zgjedhur” të SHBA-së…

Presidenti Ilir Meta i ka përcjellë një mesazh urimi presidentit të ri të SHBA-ve, Joe Biden. Përmes një postimi, kreu i shtetit theksoi se duhen parë me përparësi forcimi i lidhjeve mes flamurit shqiptar dhe atij të SHBA.

“Urime Joe Biden dhe Kamala Harris për fitoren e tyre në zgjedhjet USA 2020. Shikoni përpara për të punuar me Presidentin e zgjedhur Biden për të forcuar lidhjet e flamurit të Shqipërisë me të Shteteve të Bashkuara dhe partneritetin tonë strategjik.”, tha Meta.


Edhe kryeministri Edi Rama iu është bashkuar urimeve për Jeo Biden, i cili fitoi zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Teksa theksoi se ishte privilegj bashkëpunimi me presidentin Trump dhe administratën e tij, kryeministri tha se fitorja e Biden ishte spektakolare.

Reklamat që shfaqen në faqen tonë, ndihmojnë të mbijetojmë, të vazhdojmë të jemi të lirë e të pavarur. Nëse mendoni se e meritojmë, mund të kontribuoni për ShkodraWeb edhe duke klikuar KËTU! FALEMINDERIT!

“Ishte një privilegj e kënaqësi bashkëpunimi me Presidentin Trump e administratën e tij dhe duke uruar Presidentin e zgjedhur të SHBA Joe Biden për fitoren e tij spektakolare, jam i lumtur të vijoj bashkëpunimin për forcimin e partneritetit strategjik me Shtetet e Bashkuara?????”, shkruan Rama.


Reklamat që shfaqen në faqen tonë, ndihmojnë të mbijetojmë, të vazhdojmë të jemi të lirë e të pavarur. Nëse mendoni se e meritojmë, mund të kontribuoni për ShkodraWeb edhe duke klikuar KËTU! FALEMINDERIT për mbështetjen!