Vrasje e 22- vjecarit, shperthen kengetari i njohur: Cfare k**n bej ende ne kete vend…

Shkruan ne Facebook Klevis Bega, i njohur si Kastro Zizo, kengetar: E çfare mund te them me shume ndaj nje brezi KURVE qe po rritet?! Nje djale qe iku pa dal akoma ne jete…nje familje e shuar shpirterisht nga disa “gango” qe per te vene emer jane te gateshem te vrasin! Sdi kujt tja ve gishtin por jam aq i indinjuar saqe skam fjale…u zgjova me nje lajm si ky dhe pyes veten thelle: Çfare k**** bej ende ne kete vend qe per te “mbijetuar” duhet te mbaj thike me vete se ndryshe rrezikoj?! Skam fjale…
Ngushellime familja. /ShkodraWeb/